Vozitje per Aeroport Shkupit Prishtines Tiranes

Shitet nga: auto taxi 13 Jan 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm vozitjen, transportin e udhtareve per Aeroport Shkupit ,Prishtines ,Tiranes

Vozitja behet neper gjith qytetet e Kosoves

vetura komode e sigurt me klim per 7 persona
Viber....+383 44.242.055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim