ART DEKORIMI - GIPS PUNUES (suvatime,termoizolim..

Shitet nga: ART - DEKORIMi " GIPS PUNUES" 04 Dhj 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Kryejm këto sherbime: Suvatime me material të gatshëm dhe me rër (zall), Termoizolime,Ngjyrosje .
Dekorime: Gips dekorime , gjithashtu edhe me rigips (knauf) , me styropor, Kamina e shum shërbime të tjera ju ofrojm me përvoj shumvjeqare jasht vendit dhe ju garantojm me shërbimet që ju ofron ndermarrja jonë me qmime shumë tëvolitshëm edhe me kompenzim .
Nr: +37744211793 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim