Hidroinstalues dhe Serviser i Ujesjellsit - Fidani

Shitet nga: Fidan 15 Pri 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejme Instalimin dhe Servisimin e Ujesjellesit si dhe Montimin e Sanitarive te Teknikes se bardhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim