INSTALIME ELEKTRIKE ,UJESJELLSIT ME KOMPENZIM

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NSHP. ARDI-Z 20 Gsh 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejme instalime elektrike të:
Shtepive private ,Lokaleve ,Banesave,Spitaleve,Shkollave ,Sallave sportive et.
bejme instalimin e ujesjellsit ne:
Shtepive private ,Lokaleve ,Banesave,Spitaleve,Shkollave ,Sallave sportive etj.
Format e pagesave jane ashtu qysh i konvenon investitorit :
Para ne kesh ,Konpenzime te ndryshme etj.
Kemi pervojme 45-vjeqare ne instalime
Mund t'na gjeni edhe permes faqes tone ne Facebook.com me emrin 'elektro dhe hidro instalues ARDI'
Gjithashtu edhe ne Youtube ne linkat e meposhtem :
https://www.youtube.com/watch?v=XozActDHGsg
https://www.youtube.com/watch?v=G6m0XH8Dntw
https://www.youtube.com/watch?v=mQ592Bh1ZyM
https://www.youtube.com/watch?v=3_Qysl86iyA
Faqja ne Facebook.com
https://www.facebook.com/pages/Elektro-dhe-Hidro-instalues-ARDI/128629307152988
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim