Keramik Punues - Fidani

Shitet nga: Fidan 25 Maj 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejme montimin e pllakave Keramik, Granit dhe Mermer
Efikasitet dhe Kualitet ne pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim