KUMBULLA JAPONEZE-DEKORATIVE, RRUSH SEREZI...

Shitet nga: Naimi 16 Nën 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shes:
KUMBULLA TË KUQE JAPONEZE, (Prumus Salicina), bimë dekorative për parqe, me fruta të kuqe dhe shëruese. Lartësia e kurorës, 2.2m. Çmimi, sipas marrëveshjes.
BAGREM TË KUQ, bimë dekorative për parqe. Lartësia e kurorës, 2m. Çmimi, sipas marrëveshjes.
RRUSH SEREZI, (Ribis Uva), shkurre dekorative, me fruta të kuqe ushqyese dhe shëruese. Çmimi 5 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim