Pisha per muri tgjall dhe dekurim rasad

Shitet nga: Muli 07 Mar 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Pisha prej races mat mir qe natyres ja rregullon pamjen dhe dukurin e veqant qe e mer ,pres blers serioz qmimi ivolitshem me marrveshje ... Info: 044-356-342 +37744-409-954
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim