Pisha

Shitet nga: Xhelal Bugaqku 22 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shesim pisha per zbukurimin e oborreve,mureve te shtepive,lokaleve,gjelberimin e ambienteve hoteliere,shkollore,ambienteve afariste.
Pishat jane 1 vjeqare,te madhesise mbi 60 cm. Kane ngjyre te gjelbert,nuk ju humb ngjyra dhe i qendrojne kushteve atmosferike per cdo kohe-stine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim