Shesim çaj mente/bime mjekuese

Shitet nga: Enver 16 Pri 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1,3 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
posedojme bimen e thare te dy llojeve te Mentes(Mentha piperita dhe M.arvensis)te grumbulluara nga populacionet natyrore te bjeshkeve te Gjilanit me rrethine.perdorimi:kunder gripit,per sherimin e organeve te frymemarrjes dhe atyre te tretjes,pastron lukthin,forcon punen e zemres gjindemi ne fshatin malisheve te gjilanit ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim