Foli e kualitetit te lart

Shitet nga: Becir Bytyqi 02 Dhj 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Prodhime ushqimore
ndermjetsojm shitjen e te gjitha llojeve te Folis per paketimin e gjerave ushqimore dhe industiale
Folia prodhohet ne Gjermani nga prodhuesi me i madh ne Evrop dhe me gjer .
trashesia e Folis nga 45 mikrona deri ne 350 mikrona .
ngjyrat:
te tejdukshme,te bardh,te kalter,portokall
gjeresia sipas porosis
qmimet sipas marrveshjes
ju garantojm cilesi te lart dhe qmime te volitshme
nuk keni nevoj te bleni me nga stershitesit ballkanik me qmime shum te larta kurse keni mundesin te bleni direkt nga prodhuesi
ju mirepresim si dhe deshirojm nje bashkpunim shum te mir.
lajmrohuni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim