SHesim ARRA

Shitet nga: haki 28 Qer 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shesim arra me thes dhe me kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim