Bredha

Shitet nga: Xadi 05 Nën 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Kemi bredha me per oborre dhe per parke /kemi deri 1.50 meter kta ngjyren e gjelbert e mbajn dimer ver bartjen e bojm 044280197
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim