Briket per nxemje

Shitet nga: euro model Dje 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

149 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Euro Model Briket..Shitet 1ton briket nga 160euro ne 149euro, i cilesise se larte i prodhuar nga druri i ahut me garancion i cili munde te perdoret per kaldaja te ngrohjes qendrore, shporet, kamina, furra e shume paisje tjera per ngrohje.per informacione dhe porosi na kontaktoni ne nr 044-497-737
gjithashtu mund te na kontaktoni dhe ne viber +37744497737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim