Dekore ne shumice dhe pakice

Shitet nga: Afrim Arifi 13 Gsh 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Dekore në Shitje me shumic dhe pakic .

Në vijim mund ti shihni informatat më detale :

Zemer 1 : 35cmx35cm - Mund ta përdorni për dhurat , fejesa , martesa , korniz për foto , etj.

Shqiponje 1: 30cmx34cm - Mund ta përdorni në ambiente te jashtme dhe të mbrendshme , është rezistente ndaj shiut , dhe është shumë praktike .

Zemer 2 : 33cmx33cm - Mund ta përdorni per dhurata , fejesa , martesa , korniz për foto , është shumë praktike .

Shqiponje 2 :30cmx34cm - Mund ta përdorni në ambiente te jashtme dhe të mbrendshme , është rezistente ndaj shiut , dhe është shumë praktike.

Zemer 3 : 35cmx32cm - Mund ta përdorni për dhurat , fejesa , martesa , korniz për foto , etj.

Kosovë - Shqipni : 34cmx34cm - Mund ta përdorni në ambiente te jashtme dhe të mbrendshme , është rezistente ndaj shiut , dhe është shumë praktike.

Mund të na kontaktoni gjdo ditë pune nga ora 9:30 - 19:00

Nr kontaktues : 044-133-518
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim