Kapak te Shaktave me Shumic dhe Pakice

Shitet nga: granit 09 Mar 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Kapak te shaktave me shumic dhe pakice te dimenzioneve te ndryshme nga 50-60-70-80cm...

me shum info ne kontaktin 044/132-942 dhe -044/317-975

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim