Rafta dhe Frigorifera

Shitet nga: Agim 23 Dhj 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shes rafta dhe 2 frigorifer( gjendje shum te rregullt),fotot jan origjinale,per me teper mund te na gjeni ne Market 'LUMI' ( te parku perball shkolles fillore Thimi Mitko), kerkoj bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim