Syze te Djellit dhe Optike te reja nga prodhues ..

Shitet nga: Irfan 17 Pri 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Syze te Diellit dhe Optike te reja
Brendet te cilat ofrohen oer femra jane: Gucci, Kelvin Klein, CK, Micheal Kors, La Coste, NIKE, (moderne, klasike dhe sportive)

Syzet Optike (kornizat) gjithashtu jane modele te firmave Kelvin Klein, CK, Micheal Kors, La Coste, NIKE jane (moderne dhe klasike).

Syzet jane origjinale me letra dhe vije nga Zvicrra, prodhim Italian.

Syzet mund te blihen me cop, me pakice dhe me shumice me çmim te shumices.

Ju pershendes,

I.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim