dru te bungut

Shitet nga: blerim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shes dru te bungut me shumic dhe pakic gjendemi ne lagjen arbri te vishnjet dhe bej transportin falas ne kumunen e gjilanit mun te kontaktoni dhe ne viber mir pres bleres te sinqert
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim