kapak pusete plastik per kocka me shumice

Shitet nga: Granit 03 Nën 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Kapake te shaktave te plastikes me shumice dhe palkic katrore dhe rrumbullak, te gjitha dimenzjonet nga 1 ton deri ne 10 ton

Bejme transportin e produkteve me shumice.

EUROTEC Gjilan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim