Adidas nr 41

Shitet nga: Valdet 05 Dhj 07:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Pumat jan nga gjermania te pa perdorura jan ne form si Air Max pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim