Kukllat me shumic

Shitet nga: Xhavit 06 Shk 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Kukllat jane ne gjendje te mir. Shiten me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim