Maica te reja (me shumice),500 Cope, 2.20euro/cope

Shitet nga: Nazi 16 Gsh 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Maicat jane me ngjyre te bardhe me krahe te shkurte. Masa: L, XL Materiali: Pambuk Sasia: 500 cope Qmimi: 2.20 euro/cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim