Malli me inventar

Shitet nga: Zijadin 21 Maj 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Malli eshte nga Suedia edhe Turqia.. I paperdorur dhe ne gjendje shume te mire..Shitja e mallit behet me nje qmim te volitshem...Kemi rrobe te ndryshme si: Fustana,maica,kemisha,pantallone ejttt....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim