Qepim dhe shesim fustana me shumice

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ARTEFF FASHION 06 Mar 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Qepim fustana me shumice me qmim shume te volitshem. Per ata qe kane butika apo shitore qe shesin fustana elegant, te nuserise apo cfare do lloj fustana na kontaktoni ne viber. +386 49 214 685
Kemi qmime shume te volitshme.
Na gjeni dhe ne facebook " Arteff Fashion " Gjilan
Per me shume shih fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim