Qepim fustana me shumicë dhe pakicë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ARTEFF FASHION 02 Shk 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Qepim fustana me shumice dhe pakice.
Te gjithe te interesuarit qe kane butika apo dyqane ku shesin fustana, kemi qmime shume te volitshme.
Ne qepim fustana te lloj-llojshem varet nga modeli.
Qmimi i shumices eshte i volitshem.
Per me shume shih disa nga fotot.
Gjendemi ne gjilan afer postes se madhe, apo afer ipkos ne qender.
Per me shume info: +37744176893 apo ne viber +38649214685.
Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim