Swiss Fashion

Shitet nga: Sadat 20 Gsh 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shitet malli zviceran i pa përdorur jakne dhe këpucë per femra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim