maica per meshkuj

Shitet nga: ilir 29 Gsh 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
shiten maica per meshkuj jan te pa perdorura shihen ne foto qmimi me marveshje jan 30 copa ka nr te ndryshem jan dy ngjyra e verdh dhe e kuqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim