2 Basaa

Shitet nga: ismet 03 Mar 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Muzikë
1 zmalluse pionir 800 wat dhe 2 basa origjinale jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim