Dj Loni Gjilan

Shitet nga: Dj Loni Gjilan 16 Pri 01:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Muzikë
Bëjmë Muzikë për Ahengjet tuaja Familjare
që Ahengu Juaj të Mbetet i Pa Harruar na Kontaktoni
Muzikë dhe Zërim Profesional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim