Kontroller

Shitet nga: Besim 31 Tet 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   110 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Muzikë
Shitet , Kontroller DJ Mp3 Le.
Ne gjendje te mir ne gjendje te rregullt , punon me virtual DJ.
Posedon CD , Dhe mbrojtsen e gjamit.
Bej ndrrim , dhe me ndonje , Kontroller , te Markes PIONEER.
Per meshum kontaktoni ne nr tel apo viber.

+37745575909
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim