Mozik per iphon4 edhe iphon4s

Shitet nga: Leni 16 Mar 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Muzikë
Shitet mozika per iphan 4 dhe 4s mozika asht shum emir per haegju kudo moni me mor bushet edhe me adapter rrymen ema 10 oro edhe gjithashtu bushet edhe telefan me rrym per mozika eka adapterin evet oregjinal asht e ardhur prej gjermanijes per ma info viber +37744771211
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim