Shes Zerim ( zvoshnika )

Shitet nga: Ensar 25 Jan 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Muzikë
Shes Zerim ( zvoshnika ) te perdort dhe jan ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim