Pc (Hp dc7900 Intel Core 2 Duo 3.0 GHz)

Shitet nga: Pc hp 24 Shk 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Shtepizen HP po thuaj se e re me keto performanca:

Processor : Intel Core 2 Duo E8400 processor 3.0 GHz, 6 MB L2 cache (Perkrah deri ne serin e fundit te Intel core 2 Quad )
Ram Memory: 4Gb ddr2 - Up to 16 Gb
Hdd: 160 Gb
VGA : 1579 Mb (1.5 Gb)
Shtepiza eshe gjithqka ne rregull dhe punon perfekt mund ta shfrytzoni menjeher , arsyja e shitjes eshte se kom nje tjeter,Mundeni me kontaktu ne Viber.

pres bleres serioz flm.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim