3 Lenovo

Shitet nga: Regzon 06 Maj 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes 3 shtepiza te llojit lenovo, me procesor core 2 duo E8400- 3.0 GHz, RAM DDR3- 2GB, HDD 160. . Jane te testuar ne windows 7 dhe windows 8.1. Qmimi per nje shtepize eshte 90 euro bashke me to vjen tastiera dhe mausi. Ndrrim nuk bej. Mund te me kontaktoni edhe ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim