DELL desktop me tavoline dhe karrige

Shitet nga: Gezim Salihu 15 Tet 00:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjuter DELL se bashku me ekranin DELL 17 inch se bashku me tastieren DELL, mouse, zvoshnik, kamerë, përforcues për zvoshnik, tavolinen per kompjuter edhe karrigen per kompjuter qe eshte lekure dhe te gjitha keto ne gjendje super te rregullt.

Kompjuteri ka:
- Windows XP i sapo formatuar
- Pentium 4
- Dy berthama
- 1GB Ram
- 75GB HardDisc
- Procesor 3.20 GHz
- Kartela Grafike Intel 82945G
- 5 porta per USB
- Ka hapsire per ekstra RAM dhe HardDisc
- CD Rom eshte DVD RW
- Poashtu ekrani DELL ka dy porta per USB

Arsyeja pse e shes kompjuterin nuk eshte asgje tjeter mirpo vetem per shkak te hapsires se kufizuar ne banese. Te interesuarit mund te paraqiten ne numrat e dhene.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim