Dell Optiplex 3.2GHz 1GB Ram 80 GB HDD

Shitet nga: Murat Saiti 05 Sht 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Dell Optiplex me keto performanca

-CPU : Pentium 4 3.2GHz 2Megacache
-Ram : 1x1Gb (edhe ni ven t'lir)
-HDD : Hard Disk SATA 80GB

Vetem DVD nuk i punon ...
Krejt osht ne gjendje pune ka te instaluar Windows XP perkrah edhe Windows 7 dhe punon shpejt :)

Per ma shum kontakt - FB
https://www.facebook.com/lxheladini
https://www.facebook.com/murathansait06?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim