FUJITSU SIEMENS // Phoenix Technologies Ltd.

Shitet nga: MiLi 24 Dhj 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet Komplet me tavolin me ndegjuse maus testatur padi razer Komputeri eshte Ne Gjendje Perfecte.
Performancat i Keni Ne Foto Te Gjitha.
Per Me Shum LAjmrohuni Ne Nr: 044-598-536
Si Dhe Ne Viber: +377-44-598-536
Qmimi Eshte i Diskutueshem.
Boj Edhe Ndrrim Me Diqka Qe Me Konvenon.
Flm Per Mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim