HP Compaq PC Intel Pentium 4

Shitet nga: Arianit 06 Mar 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   70 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjuteri është i tëri në gjendje të rregullt punon në mënyrë të shpejtë dhe fleksibile.Është shumë kompatibil d.m.th është Desktop zë një hapsirë shumë të vogël.

Performancat e kompjuterit janë si më poshtë:

• Procesori 2.80GHz x32bit
• RAM 1.25GB
• Hard Disk 80GB
• Graphics DirectX 9.0 OpenGL 96MB
• Windows XP Professional SP3

Përfshirë edhe monitorin e hollë:
SONY SDM-X72 17.0 inch
Gjithashtu edhe një maus.

Mund të telefononi edhe me Viber në të njejtin numër +37745558120.Pres blerës serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim