HP Compaq dc7900 Convertible Minitower Core 2 Quad

Shitet nga: Florim 09 Sht 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet shtepiza :

- HP Compaq dc7900 Convertible Minitower Core 2 Quad

- 8 GB ram

- 2 GB Graphic

- 250 GB HDD

- Bashk me Pc eshte edhe Monitori 17 inch,tastiera dhe mausi HP.

- I pershtatshem per: DIZAJNER GRAFIK, ARKITEKTURE, GAMING, RENDERIM, ANIMAC dudIONE, FOTOSHOP, 3ds MAX , AUTOCAD ETJ

Windows 8.1 pro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim