HP DC5750 MICROTOWER

Shitet nga: Rifat 30 Dhj 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   90 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
AMD DUAL CORE2.3 GHZ
3 GIGA RAM
500 GIGA HARDISK
WINDOWS 7 TE INSTALUAR
NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE E OPTIKE
MAUS DHE TASTATUR HP ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim