HP-Pavilion

Shitet nga: rinor 27 Sht 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Pc i ardhur nga Zvicrra, eshte ne gjendje te rregullt, i instaluar dhe testuar.
-PROCESORI : INTEL(R) CORE(TM) 2DUO E4500 CPU @ 2.20GhHz /2M /800
-RAM MEMORY : 2 GB
-HARD DISK DRIVE : 500 GB
-CD-ROM
-CD-ROM/DVD
-Windows 7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim