Kompjuter pentium 4

Shitet nga: kushtrim 16 Shk 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes kompjuterin ne gjendje te rregulltt 80 giga hardisk procesorin 2.66 x 2.66 kartelen grafike 512 mgb ram 1 gig vindovs 7 kompjuterii posedon kamer testatur maus dy monitora te holl shtepizz osht ekstra i ka 4 dvd dhe ingjizon muzika filma foto dhe ni dvd vjen me too ne gjendje te rregull pres blers seriozz ose ndrroj me naj adapter te acerit edhe pare yst me jep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim