Kompjuter Komplet

Shitet nga: Rinor 02 Dhj 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Eshte ne gjendje perfekte.Punon shum mir i ka krejt Monitorin-Tastjeren-Mausin.E ka edhe adapterin origjinal.Ashte shum praktik i vogel dhe i let.Edhe shtepiza edhe monitori jane prej firmes DELL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim