Kompjuter Pc komplet shum lir

Shitet nga: valon 01 Mar 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjuterin komplet me monitor kompjuteri ka keto permasa

PENTJUM 4
HARDISKU 40 gb

RAM 1 gb

monitori osht i holl 17 ingj

kompjuteri punon prefekt dhe shum i shpejt .Nuk osht kjo foto e tij.

vetem CD-ROOM nuk e ka po ajo 5 ero osht mu smu ka desht kurgjo aty ku hin CD.

Mund te shkruani edhe ne Viber +386 49 356 588

Ju pergjigjem edhe ne Email
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim