Kompjuter dhe arke e parave

Shitet nga: Blerim 20 Gsh 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet kompjuter dhe arke e parave. Mund te perdoret per biznese pasi e ka edhe arken e parave. Ekrani eshte shume i mire Samsung, kurse shtepiza HP. Poashtu e ka edhe programin per produkte te instalum, ku mund te regjistrohen deri 10 mije produkte. Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr 045 543 354
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim