Kompjuter komplet dhe Monitori

Shitet nga: Fatbardh 07 Nën 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet Kompjuteri (Fujitsu siemens) dhe monitori (Dell LCD 17 inq) poashtu edhe pajisjet e tjera si: Mausi , Tastjera , padi per maus , kamera dhe te gjitha kabllat e tjera te nevojshme. Kompjuteri ka kto performanca: Processor: AMD Athlon(tm)64 XD Dual core Processor 5600+ (2CPUs) bertham, ~2.9GHz Ram Memorje: 2 Gb, Hdd (Hardisk): 150 Gb, Grafika: NVIDIA GeForce 9200 1gb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim