Kompjuter komplet me tavolin, shtepiza dhe munit..

Shitet nga: Burim 13 Maj 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
shtepiza Intel pentium 4- HDD 60 GB, Ram 512
Munitori - 19 inch
tastatura
mausi
camera
tavolina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim