Kompjuter komplet shum LIR Pentjum 4

Shitet nga: valon 06 Pri 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjuterin Pentjum 4 Hardiskun 40 giga RAM 1 gig
kompjuteri vjen komplet me Monitor me kamer me kejta ..vetem monitorin e pata ble 50 ero..Monitori osht i Holl plazma tash e shes komplet per 50 ero kompjuterin ma lir mo ska ku.ju mirpres kompjuteri vetem CD ja ku hin nuk e ka po tash spo ka nevoj kurgjo per ato...punon prefekt dhe osht shum i shpejt ...boj edhe ndrrime me naj telefon nvaret shtoje dhe pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim