Kompjuter

Shitet nga: blendian 03 Nën 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes PC me monitor SI dhe me 4 giga kartela grafike.Te interesuarit mund Te lajmerohen NE numrin 044-441-505.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim