Kompjuter

Shitet nga: fadil 19 Jan 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
kompjuteri esht n gjendje t rregullt esht nga zwicrra ndrrohet dhe me iphone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim